Jak wiecie lub nie wiecie, od dłuższego czasu trudnimy się również w sprowadzaniu aut i motocykli z USA pod zamówienie. Jeśli interesuje Cię jakiś ciekawy pojazd, potrzebujesz pomocy w odnalezieniu najlepszego egzemplarza, sprowadzeniu do Kraju i późniejszej naprawie wraz z stylizacją i detailingiem – DOBRZE TRAFIŁEŚ.

Camaro odnaleźliśmy w USA, zajęliśmy się kompleksowo sprowadzeniem pojazdu i dokumentacją. Później przyszedł czas na naprawę i stylizację.

Tak prezentował się pojazd który świeżo co zjechał z lawety – nie ma dramatu, prawda? Drobna kolizja, brak wystrzelonych poduszek, auto w pełni sprawne jezdnie – pali, skręca, hamuje. Czas na rozbiórkę!

Do wymiany kwalifikował się zderzak, błotnik, próg, kilka elementów posiadało drobne wgniecenia, zarysowania – nic, czego nie dalibyśmy rady ogarnąć. Przystąpiliśmy więc do najważniejszego tematu, czyli zdemontowania wszystkiego co kwalifikuje się do wymiany.

Po zdemontowaniu niektórych elementów okazało się, że mamy jeszcze kilka innych mniejszych pierdół do naprawy. W międzyczasie zdecydowaliśmy się również zdemontować tylny zderzak i przelakierować go na nowo ze względu na dość grube zarysowania których nie udałoby się usunąć metodami detailingowymi.

Przyszła pora na renowację lakieru i stylizację. Jako że przyszły właściciel lubuję się w Harley-Davidson to na auto trafiło trochę akcentów tej amerykańskiej legendy. Korekta polegała na kilku etapach szlifu papierami ściernymi w miejscach, gdzie były znaczące defekty. Później całe auto otrzymało 3 etapową korektę lakieru, zakończoną powłoką ceramiczną PremiumBond9H od Ultracoat.

Wnętrze jak to auto z USA. Chlew, syf, rozrzucone plastiki po zdarzeniu. Zdecydowaliśmy się wszystko rozebrać, wyprać, wyczyścić, niektóre elementy okleić, przepolerować. Finalnie pozbyliśmy się również nieprzyjemnych zapachów i zdjęliśmy odpustową czerwień z kierownicy i zegarów.

Wystarczyło uzbroić auto w dodatkowe gadżety, skompletować elementy które były zdemontowane. Dołożyliśmy roletę na tył i tylne boczne szyby, wymieniliśmy kratkę zderzaka, dyfuzor tylny i kilka mniej znaczących detali. Finalny efekt uzbroiliśmy w kokardę i zadzwoniliśmy po klienta. A tak prezentował się pojazd po naszej robocie!

Jesteś zainteresowany sprowadzeniem auta z Nami? Chciałbyś przeprowadzić kompleksowy proces w firmie która ma w tym doświadczenie, ma swoje pomysły, wie czego szukać i co można zrobić dobrze i w rozsądnych pieniądzach? No to jesteś w odpowiednim miejscu! Zapraszamy do kontaktu.