Jak to wszystko się zaczęło?

Wiele lat temu byliśmy pasjonatami Detailingu. Kochaliśmy czyste auta, a pogoń za coraz to lepszym połyskiem i głębią koloru czy formą zabezpieczenia przerodziła się w chorobę. Ta choroba rozwinęła się o dodatkowe aspekty – tuning, renowacja, lifestyle. Dzisiaj Detailing to nasz styl życia. Jesteśmy szkoleniowcami, trenerami, usługodawcami i technikami firm specjalistycznych produkujących preparaty potrzebne do naszej pracy.
Zaczęliśmy w 20m²!

Nasza historia sięga 2013 roku, kiedy to pierwsze auta z pod naszej ręki wyjeżdżały z przyblokowego garażu. Z małego garażyku urośliśmy do poziomu 4-stanowiskowej hali z zapleczem socjalnym, poczekalnią dla klienta, a przy waszych autach regularnie pracują conajmniej 4 osoby!

Co osiągneliśmy?

Jak wspomnieliśmy, jesteśmy technikami producentów, współpracujemy z markami Cleantech Company oraz Honey Combination. Przez dłuższy czas Patryk był również technikiem producenta powłok ceramicznych na których opieramy się od czterech lat i mamy z nimi największe doświadczenie w Kraju!

W zeszłym roku gościnnie występowaliśmy nawet na The SEMA Show w Las Vegas! Nagraliśmy kilka godzin filmów promocyjnych oraz wyszkoliliśmy setki osób! Nasz film promocyjny na platformie YouTube jako jedyny w branży w Kraju przekroczył barierę MILIONA wyświetleń!

Poznaj ekipę Magicznego Garażu

Patryk

Patryk

Współwłaściciel

To na jego głowie jest Marketing, obsługa klienta i pilnowanie stabilnego rozwoju firmy. Patryk poza pracami biurowymi pracuje również przy Waszych autach oraz prowadzi dla Was nasz sklep stacjonarny i internetowy.

Monika

Monika

Skórzana Babeczka

Zawsze uśmiechnięta, pewna siebie i na maksa skupiona. Monika zajmuje się Renowacją Skór oraz plastików w naszej firmie. Prywatnie narzeczona Patryka ;)

Marcel

Marcel

Master Detailer

To od samopoczucia tego koleszki najczęściej zależy prędkość wykonanej usługi! Marcel zajmuje się w naszej firmie wszystimi usługami z dziedziny kosmetyki samochodowej. Prywatnie jeździ BMW, także trzeba mu wybaczyć.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

 • Doświadczenie

  Jesteśmy na rynku od kilku lat, pracowaliśmy przy setkach pojazdów przez co wiemy co robimy i nie ma dla nas rzeczy nie do przejścia.

 • Pasja

  Od wielu lat z największym zaangażowaniem śledziliśmy branże, teraz natomiast sami mamy okazję się przyczyniać do jej rozwoju!

 • Wiedza

  Zdobywaliśmy wiedzę od najlepszych mistrzów sztuki detailingu w kraju i za granicą! Ogrom znajomości pozwala na poznawanie nawet najbardziej skomplikowanych procesów chemicznych oraz fizycznych jakie występują w trakcie pracy. My to rozumiemy!

 • Profesjonalizm

  Wiemy, że nie da się robić wszystkiego najlepiej. Dlatego każdy z Nas zajmuje się czymś innym! Każdy w czymś się specjalizuje, dzięki czemu razem Tworzymy idealną całość!

 • Gwarancja

  Nie boimy się tego powiedzieć – GWARANTUJEMY najwyższą jakość usługi! W przypadku zabezpieczeń ceramicznych takową gwarancję otrzymacie Państwo na piśmie!

 • Wielozadaniowość

  Sami wiele potrafimy, natomiast nie wykonujemy wszystkiego samodzielnie. Jeśli zechcesz wykonać jakąkolwiek inną usługę – tapicerską, lakierniczą – opieramy się na zaufanych Partnerach!

© Copyright - Magic Garage | Auto detailing, detailingowa myjnia samochodowa, renowacja tapicerki, powłoka ceramiczna, polerowanie lamp, polerowanie lakieru | Wykonanie Kruku.net